Lokationer


Idrætshøjskolen

Vinkelvej 32, 8800 Viborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Haletudse - 10016:30 - 17:00
Haletudse - 10517:00 - 17:30
Haletudse - 11817:30 - 18:00
Frøer - 10117:00 - 17:30
Frøer - 10617:30 - 18:00
Frøer - 10718:00 - 18:30
Frøer - 11116:30 - 17:00
Frøer - 11317:30 - 18:00
Frøer - 11418:00 - 18:30
Frøer - 12118:30 - 19:00
Guldfisk - 10217:30 - 18:00
Guldfisk - 10416:30 - 17:00
Guldfisk - 11217:00 - 17:30
Guldfisk - 11518:30 - 19:00
Guldfisk - 12018:00 - 18:30
Delfin - 13017:00 - 17:30
Delfin - 13116:00 - 16:30
Delfin - 13216:30 - 17:00
Delfin - 10918:00 - 18:30
Delfin - 13317:00 - 17:30
Delfin - 13417:30 - 18:00
Delfin - 13518:00 - 18:30
Delfin - 13617:30 - 18:00
Delfin - 13718:30 - 19:00
Søløver - 14117:30 - 18:00
Søløver - 14518:30 - 19:00
Søløver - 14718:00 - 18:30
Søløver - 14819:00 - 19:30
Spækhugger - 15418:00 - 18:30
Spækhugger - 15617:30 - 18:00
Haj 1 - 17117:00 - 18:00
Haj 1 - 17218:00 - 19:00
Haj 2 - 18118:30 - 19:30
Junior - 28519:00 - 20:00
Voksne vandskræk til begynder - 19118:30 - 19:00
Voksen let øvede - 19019:00 - 19:50
Voksen Motion & Learn to Crawl - 29019:00 - 19:50
Åben svømning - 28419:00 - 19:50

Viborg Svømmehal

Banegårdspladsen 1, 8800 Viborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Babysvømning - 30116:30 - 17:00
Børnesvømning (1-2 år) - 30217:00 - 17:30
Børnesvømning (2-3 år) - 30317:30 - 18:00
Børnesvømning (2-3 år) - 30617:00 - 17:30
Børnesvømning (3-4 år) - 30418:00 - 18:30
Børnesvømning (3-4 år) - 30717:30 - 18:00
Haletudse - 30818:00 - 18:30
Haletudse - 30918:30 - 19:00
Delfin - 33016:30 - 17:00
Delfin - 33117:30 - 18:00
Søløver - 34017:00 - 17:30

Søndre Skole, svømmehal

Koldingvej 114, 8800 Viborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Delfin - 23115:30 - 16:00
Delfin - 24116:00 - 16:30
Søløver - 23016:30 - 17:00
Learn to Swim - 530 11:00 - 12:10
Learn to Swim - 53111:50 - 13:00
Masters - 51019:00 - 20:30
20:00 - 21:30

CKU undervisningsbassin

Rosenstræde 6, 8800 Viborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Søstjernerne - parasport (0-4 år) - 40315:30 - 16:00
Søstjernerne - parasport (5-9 år) - 40116:00 - 16:30
Søstjernerne - parasport (10-15 år) - 40216:30 - 17:00

Søndre Skole, konkurrenceafdeling

Koldingvej 114, 8800 Viborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
VS4 - 52617:00 - 18:00
17:30 - 18:30
VS3 - 50318:00 - 19:30
15:30 - 16:30
16:00 - 17:30
13:30 - 15:00
VS2 - 50216:30 - 18:15
05:40 - 07:30
15:30 - 17:00
05:40 - 07:30
VS Sprint - 50119:30 - 20:30
18:00 - 20:00
15:00 - 17:00
VS1 - 50005:40 - 07:30
18:00 - 19:30
15:30 - 17:30
05:40 - 07:30
18:00 - 20:00
05:40 - 07:30
15:00 - 17:00

Idrætshøjskolen, konkurrenceafdeling

Vinkelvej 32, 8800 Viborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
VS4 - 52615:00 - 16:00
VS2 - 50205:40 - 07:30
VS Sprint - 50119:00 - 20:00
VS1 - 50005:40 - 07:30